KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Dodano dnia: 17.05.2018

Zajęliśmy I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Języka Angielskiego -‘English Speaking Countries – what do we know?’
Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 11 im. Kornela Makuszyńskiego w Elblągu. Patronami konkursu są Warmińsko – Mazurski Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Elblągu oraz Szkoła Języków Obcych Empik School, Wydawnictwa Pearson oraz Oxford University Press.
Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 6d: Aleksander Asenhajmer, Oliwia Bednarczuk, Oliwia Rulińska i Konrad Żyhałko.
Uczestnicy konkursu (drużyny) zmierzyły się w siedmiu konkurencjach sprawdzających wiedzę o krajach anglojęzycznych. Konkurencje sprawdzające wiedzę  dotyczyły różnych umiejętności np. czytania ze zrozumieniem, słuchania czy też literowania.
Nie było łatwo, dlatego bardzo cieszymy się z sukcesu dzieci i serdecznie im gratulujemy.

Iwona Piątkowska

KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO