Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

BARDZO DZIKI ZACHÓD

Dodano dnia: 21.05.2018

Dnia 14 maja 2018 po raz kolejny dzieci z klas I - III spotkały się  z muzykami Agencji Artystycznej "Pozytywka" z Olsztyna. Tym razem tematem audycji muzycznej pt." Bardzo dziki Zachód" była muzyka country. Dzieci mogły poznać budowę i brzmienie banjo, gitary, harmonijki ustnej. Muzyka country powstała w pierwszym dziesięcioleciu XX wieku z ballad kowbojskich i traperskich, śpiewanych przez wędrownych grajków. Utwory country to dynamiczne piosenki oparte na schemacie rockandrollowym lub liryczne ballady opowiadające o życiu zwykłych ludzi. Na zakończenie zajęć odbył się konkurs. Tym razem zwycięzcą została uczennica klasy III e Zuzanna Szydłowska.

Serdecznie gratulujemy!     

Urszula BazylczykAutor: Izabela Pawełczak

BARDZO DZIKI ZACHÓD

Licznik odwiedzin
2 0 1 4 0 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.