ZIELONE LEKCJE

Dodano dnia: 23.05.2018

W dniach 14 – 16.05.2018 r. klasy 7 a i 7 d wraz ze swoimi wychowawczyniami i Panią pedagog I. Marciniak udały się na „zielone lekcje” do Ośrodka Wypoczynkowego „Kulka” niedaleko Szczytna. Po drodze zajechaliśmy do Olsztyńskiego Parku Naukowo – Technologicznego na interaktywną lekcję fizyki, gdzie poprzez zabawę poznawaliśmy różne prawa fizyki, np. zasadę zachowania energii czy też zjawisko rezonansu. Podczas pobytu w „Kulce” mieliśmy mnóstwo atrakcji, dzięki którym pokonywaliśmy swoje słabości i stawialiśmy czoło nowym wyzwaniom. Wykonywaliśmy klasowe graffiti, braliśmy udział w podchodach, przeprowadzaliśmy doświadczenia chemiczne ,zamieniliśmy się w pilotów kręcących się na żyroskopie, wspinaliśmy się na ściankę wspinaczkową, poznawaliśmy zasady survivalu, budowaliśmy szałasy, pokonywaliśmy przeszkody w parku linowym. Na koniec czekał nas rajd qadami. Wszystkie te zajęcia prowadzili młodzi animatorzy. Jesteśmy bardzo zadowoleni i szkoda, że czas tak szybko upłynął.

Dorota Popowska

ZIELONE LEKCJE