Wyszukaj na stronie  
Jeste¶ tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

KOLĘDOWANIE W WARSZTATACH TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Dodano dnia: 15.01.2014
Dnia 14 stycznia br. dzieci ze ¶wietlicy wybrały  się do Warsztatów Terapii Zajęciowej przy ul. Saperów, gdzie zostały bardzo serdecznie przyjęte przez uczestników i kadrę. Wspólnie za¶piewali¶my piosenki Bożonarodzeniowe  pt. „ Jest taki dzień”, „ A kto wie”, „ Aniołki” oraz kolędy  „Przybieżeli do Betlejem”, „W¶ród nocnej ciszy” . Wyrecytowali¶my znane wiersze ks. Jana Twardowskiego pt. „Wiersz dla dzieci o mędrcach”,   „Mamusia”, „Pastorałka”. Na zakończenie wzajemnie życzyli¶my sobie  zdrowia i szczę¶cia w Nowym Roku oraz spędzili¶my miłe chwile na wspólnej rozmowie przy ciasteczkach.


Autor: Izabela Pawełczak

KOLĘDOWANIE W WARSZTATACH TERAPII ZAJĘCIOWEJ

Licznik odwiedzin
2 0 1 5 8 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbl±g

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie s± prawnie strzeżone i bez zgody nie mog± być wykorzystywane.