ZNANI I LUBIANI Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

Dodano dnia: 23.05.2018

Kolejny raz odwiedziła nas nasza była uczennica Marta Gałuszewska. Na spotkaniu z młodszymi kolegami i koleżankami Marta opowiadała o swojej muzycznej drodze. Opowiadała o tym jakie zmiany zaszły w jej życiu po udziale i zwycięstwie w programie „The Voice of Poland” oraz po występie w eliminacjach do Eurowizji. Marta chętnie udzielała odpowiedzi na pytania przygotowane przez dzieci, a nawet zaśpiewała wspólnie z młodszymi kolegami. Na zakończenie wizyty każdy otrzymał od Marty pamiątkowe zdjęcie i autograf. To było ciekawe i pełne życzliwości spotkanie, a Marta pokazała dzieciom, że marzenia się spełniają, jeśli tego naprawdę pragniemy i się staramy je zrealizować.

Urszula Bazylczyk

ZNANI I LUBIANI Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE