Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZNANI I LUBIANI Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

Dodano dnia: 23.05.2018

Kolejny raz odwiedziła nas nasza była uczennica Marta Gałuszewska. Na spotkaniu z młodszymi kolegami i koleżankami Marta opowiadała o swojej muzycznej drodze. Opowiadała o tym jakie zmiany zaszły w jej życiu po udziale i zwycięstwie w programie „The Voice of Poland” oraz po występie w eliminacjach do Eurowizji. Marta chętnie udzielała odpowiedzi na pytania przygotowane przez dzieci, a nawet zaśpiewała wspólnie z młodszymi kolegami. Na zakończenie wizyty każdy otrzymał od Marty pamiątkowe zdjęcie i autograf. To było ciekawe i pełne życzliwości spotkanie, a Marta pokazała dzieciom, że marzenia się spełniają, jeśli tego naprawdę pragniemy i się staramy je zrealizować.

Urszula BazylczykAutor: Izabela Pawełczak

ZNANI I LUBIANI Z WIZYTĄ W NASZEJ SZKOLE

Licznik odwiedzin
2 0 0 3 3 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.