Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SPELLING PIEKARCZYK

Dodano dnia: 25.05.2018

24 maja 2018 r. po raz pierwszy reprezentanci naszej szkoły wzięli udział w ósmej edycji Międzyszkolnego Konkursu Języka Angielskiego – ‘Spelling Piekarczyk’. Organizatorem konkursu jest Szkoła Podstawowa nr 11 w Elblągu a patronat nad konkursem objął Prezydent Miasta Elbląga, Kuratorium Oświaty w Olsztynie i Regent College. Każdy uczestnik miał 1,5 minuty na poprawne przeliterowanie słówek czytanych przez lektora. Przewidywana ilość słów w wylosowanym zestawie dla 1 uczestnika to 25. Liczył się i czas i poprawność.
Nie było łatwo. Konkurs był na bardzo wysokim poziomie a konkurencja ogromna – prawie trzydziestu uczestników z dziewięciu szkół.
Tym razem nie udało nam się wygrać, choć wypadliśmy naprawdę super i byliśmy tuż za podium. Natomiast wiemy, że tak łatwo się nie poddamy i w przyszłym roku będziemy dzielnie walczyć o złoto  Konkurs bowiem bardzo się nam spodobał a emocje sięgały zenitu!
Michał Migoń(7a), Karolina Paszkiewicz(7a) i Filip Silwanowicz(7a) gratulujemy i życzymy powodzenia w kolejnych konkursach!

 Iwona PiątkowskaAutor: Izabela Pawełczak

SPELLING PIEKARCZYK

Licznik odwiedzin
2 0 0 1 2 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.