Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA KLAS I A i I B DO MILEJEWKA

Dodano dnia: 25.05.2018

Dnia 24.05.18 klasy 1a i 1b udały się do Gospodarstwa Agroturystycznego „Milejewko”, gdzie odbyły  wycieczkę po terenie gospodarstwa, dowiadując się wielu ciekawych rzeczy związanych z hodowlą koni. Poznały codzienne życie także innych zwierząt gospodarskich m.in. kur, kóz, owiec i ciekawostki z nimi związane. Potem odbyły przejażdżkę na koniach, dzielnie radząc sobie z tak dużymi zwierzętami. Gdy dzieci zgłodniały, to przy ognisku upiekły kiełbaski. Pozostały czas spędziły na placu zabaw, trampolinie, a chłopcy rozegrali wspólny mecz. Ponieważ pogoda dopisała, więc wycieczka udała się i dzieci pełne wrażeń wróciły do szkoły.

Dziękujemy p. Oli Apanowicz za pomoc w trakcie trwania wycieczki – wychowawcy A.Flakowska i K. Krasowska
 Autor: Izabela Pawełczak

WYCIECZKA DO MILEJEWKA

Licznik odwiedzin
2 0 0 2 8 9
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.