WYCIECZKA KLAS I A i I B DO MILEJEWKA

Dodano dnia: 25.05.2018

Dnia 24.05.18 klasy 1a i 1b udały się do Gospodarstwa Agroturystycznego „Milejewko”, gdzie odbyły  wycieczkę po terenie gospodarstwa, dowiadując się wielu ciekawych rzeczy związanych z hodowlą koni. Poznały codzienne życie także innych zwierząt gospodarskich m.in. kur, kóz, owiec i ciekawostki z nimi związane. Potem odbyły przejażdżkę na koniach, dzielnie radząc sobie z tak dużymi zwierzętami. Gdy dzieci zgłodniały, to przy ognisku upiekły kiełbaski. Pozostały czas spędziły na placu zabaw, trampolinie, a chłopcy rozegrali wspólny mecz. Ponieważ pogoda dopisała, więc wycieczka udała się i dzieci pełne wrażeń wróciły do szkoły.

Dziękujemy p. Oli Apanowicz za pomoc w trakcie trwania wycieczki – wychowawcy A.Flakowska i K. Krasowska

WYCIECZKA DO MILEJEWKA