Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DASH I DOT ZWIEDZAJĄ ELBLĄSKĄ STARÓWKĘ

Dodano dnia: 28.05.2018

- Już koniec? Było świetnie! Możemy przyjść jeszcze raz?! - to słowa uczniów klasy IV b tuż po zajęciach, które odbyły się w Bibliotece Pedagogicznej.

Lekcja polskiego i informatyki w jednym miała miejsce podczas czwartkowego poranka (24 maja) w murach Biblioteki Pedagogicznej w Elblągu. Podczas zajęć warsztatowych uczniowie klasy IV b mieli okazję utrwalić wiedzę na temat zabytków elbląskiej starówki, a jednocześnie zaprogramować pracę robotów, które zostały wysłane na spacer uliczkami Starego Miasta. 
Roboty Dash i Dot szybko zyskały sympatię dzieci, a lekcja programowania okazała się prosta i przyjemna. Umiejętności związane z planowaniem i logicznym myśleniem bardzo się tu przydały, a śledzenie trasy wycieczki małego robota przyniosło wiele satysfakcji.

Iwona Ratajczyk - ZyśkAutor: Izabela Pawełczak

DASH I DOT ZWIEDZAJĄ ELBLĄSKĄ STARÓWKĘ

Licznik odwiedzin
2 0 0 1 3 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.