Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

NASZE KOLĘDOWANIE

Dodano dnia: 15.01.2014
14 stycznia 2014r. dzieci z Koła Flażoletowego uczestniczyły w Nabożeństwie do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w kościele M.B.K.P., gdzie zagrały i zaśpiewały najpiękniejsze polskie kolędy. Złożyły podziękowania i prośby Matce Bożej, które zostały odczytane na nabożeństwie. Kult maryjny został zatwierdziony przez Sobór w Efezie, w 431 roku. Wtedy to pierwszy raz uroczyście przyznano, że Maryja jest Matką Boga, że wydała na świat Jezusa Chrystusa, który przez nią stał się człowiekiem. Dzieci przez swój czynny udział włączyły się w wielowiekową modlitwę do Matki Jezusa - Maryi.


Autor: Anna Radkiewicz

Licznik odwiedzin
1 6 8 6 3 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.