BIAŁE NA CZARNE - RODZINNE GRANIE

Dodano dnia: 05.06.2018

Pewnego niezwykle ciepłego i słonecznego popołudnia…, a dokładnie w środę 30 maja 2018 r. na terenie naszej szkoły odbyła się wspaniała impreza – FESTYN RODZINNY połączony z TURNIEJEM RODZINNYM, a wszystko pod wspólnym hasłem „BIAŁE NA CZARNE – RODZINNE GRANIE”.
Na festyn przybyły licznie całe rodziny. Rozpoczęliśmy od wspólnej rozgrzewki i pokazów tanecznych, a potem dzieci i rodzice mogli wziąć udział w wielu ciekawych konkurencjach sportowych i nie tylko. Na placach wokół szkoły były między innymi szachy plenerowe, tory przeszkód, boule, przeciąganie liny, skoki w workach.  W budynku szkoły można było spróbować swych sił w karaoke, bilocate lub ułożyć  własną kompozycję z żywych kwiatów.  Koloru całości dodawała wystawa portretów rodzinnych w wykonaniu uczniów naszej szkoły, wystawa zabawek z dawnych czasów, pomalowane specjalnie na tę okazję twarze dzieci i wszechobecny uśmiech.
Do szczególnych atrakcji zaliczyć należało zwiedzanie pojazdu  Straży Pożarnej i Policji, zajęcia z ratownikiem medycznym oraz wata cukrowa.
Kiedy zabrakło sił uczestnicy festynu  mogli posilić się specjalnie na tę okazję przygotowaną fasolką po bretońsku i skosztować pysznych ciast przygotowanych przez  wspaniałe mamy naszych uczniów.
„Wisienką na torcie” naszej plenerowej imprezy okazało się losowanie nagród za zdobyte przez uczestników  punkty, które ufundowała Fundacja PZU.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i mamy nadzieję na spotkanie za rok.

Anna Badaj

FESTYN RODZINNY