CZYTAMY RAZEM

Dodano dnia: 08.06.2018

W dniu 07.06.2018 roku uczniowie z klasy III E uczęszczający do naszej świetlicy Marysia Świerk i Mateusz Grabowski uczestniczyli
w corocznym Międzyświetlicowym Spotkaniu Czytelników organizowanym przez SP nr 19. W tym roku impreza odbyła się pod hasłem „CZYTAMY RAZEM DLA NIEPODLEGŁOŚCI” w celu upamiętnienia 100-lecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości.
Nasi uczniowie zaprezentowali opowiadanie Jadwigi Stępniewskiej pt. „Wiwat konstytucja, wiwat trzeci maj” nawiązujące w zabawny sposób do bardzo ważnego dnia historii Polski, w którym uchwalono wielkie dzieło narodu polskiego Konstytucję 3 maja. Spotkanie zakończyło się miłym akcentem, rozdaniem dyplomów, drobnych upominków oraz słodkim poczęstunkiem.

Wioletta Szulaczuk

CZYTAMY RAZEM