Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA KLASY VI A DO GDYNI

Dodano dnia: 21.06.2018

19 czerwca klasa VIa wybrała się do Gdyni przywitać lato.Odwiedziliśmy Skwer Kościuszki z przecudnym widokiem na Zatokę Gdańską,podziwialiśmy wspaniałe jachty w Nabrzeżu Jachtowym,Błyskawicę i Dar Pomorza.Próbowaliśmy słodkości na jakie pozwala lato(lody dla ochłody:),kupilismy trochę pamiątek,a póżniej odjechalismy do Muzeum Emigracji.Mieszczące się w Dworcu Morskim,nie tak znane jak inne muzea Trójmiasta dostarczyło nam wielu niezapomnianych wrażeń.Mogliśmy prześledzić losy polskich emigrantów od Wielkiej Emigracji do czasów współczesnych,Zobaczyć jak wyglądał pokład słynnego Batorego,którym ogromne ilości Polaków odpływało z Nabrzeża Francuzkiego przy Dworcu Morskim.ciekawa historia w nowoczesnym,także multimedialnym wydaniu.Polecamy wszystkim.Po tej wizycie z żalem opuściliśmy uroczą Gdynię,ale smutek nie trwał długo,bo przecież przed nami WAKACJE:)

Elzbieta PaczkowskaAutor: Izabela Pawełczak

WYCIECZKA KLASY VI A DO GDYNI

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 6 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.