Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

PODSUMOWANIE PROGRAMU -UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAĆ

Dodano dnia: 21.06.2018

W świetlicy szkolnej w drugim semestrze roku szkolnego 2017/2018 realizowany był ogólnopolski program „Uczymy dzieci programować” I edycja, którego celem było świadome wprowadzanie elementów programowania, kodowania podczas zajęć. W ramach programu zrealizowaliśmy następujące zadania:
•    Kolorowe tulipany
•    Droga do ochrony środowiska
•    Pory roku
•    Droga do wiosny
•    Wielkanocny koszyk
•    Dzień Ziemi
•    Nasza flaga
•    Wędrówka po Polsce
•    Wiosenne zabawy z symetrią
•    Dzień Dziecka
•    W świecie bajek, baśni… i wyobraźni

Dodatkowo mieliśmy zabawy z kolorowymi kubeczkami, gry i zabawy na macie do kodowania oraz tworzyliśmy zakodowane obrazki w generatorze do programowania oraz na kartach pracy. Zajęcia dostarczyły nam wiele radości i dużo pozytywnych wrażeń. Na zakończenie programu otrzymaliśmy dyplom udziału w programie. Mamy nadzieję, że będziemy mieli możliwość udziału w następnej edycji programu, która zaczyna się już we wrześniu. 

Edyta Sierżęga
 Autor: Izabela Pawełczak

UCZYMY DZIECI PROGRAMOWAĆ

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 6 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.