Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WAKACJI NADSZEDŁ CZAS...

Dodano dnia: 22.06.2018

Kolejny rok szkolny za nami. 10 miesięcy obfitujących  w liczne sukcesy, uroczystości, inicjatywy nauczycieli, uczniów i rodziców. Osiągnięcia w konkursach szkolnych, międzyszkolnych, ogólnopolskich wskazują na ciągły rozwój  umiejętności uczniów i potężny zasób ich wiedzy.
Dzisiaj, 22 czerwca 2018 r., na uroczystym zakończeniu roku szkolnego,  wszyscy mieli okazję poznać uczniów najbardziej wyróżniających się w szkole,  którzy zostali uhonorowani nagrodami Dyrektora Szkoły. Byli wśród nich laureaci i finaliści Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych, osoby z najwyższymi wynikami edukacyjnymi, sportowcy, językowcy, artyści, szachiści. 
Uwieńczeniem uroczystości był występ uczniów uczęszajacych na zajęcia teatralne prowadzone przez pana Wojciecha Karpińskiego w pierwszej części oraz mini koncert  w wykonaniu  uczniów klasy III e  i przedstawienie przygotowane przez dzieci i nauczycieli świetlicy pt. "Kopciuszek inaczej" - w części drugiej.

Do zobaczenia… po wakacjach…
 Autor: Izabela Pawełczak

UROCZYSTE ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 1017/2018

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 6 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.