Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYŚLIJ KARTKĘ DO POWSTAŃCA

Dodano dnia: 26.09.2018

Uczniowie naszej szkoły włączyli się do szczytnej akcji "Wyślij kartkę do powstańca". Dzięki informacjom zamieszczonym na Elblag.Net większość kartek adresowana była do dwóch żyjących w Elblągu dawnych powstańców warszawskich: ks. infułata Mieczysława Józefczyka, ps."Miecz" i por. Jerzego Kwietniewskiego, ps. "Siwy". Kartki wysyłane były w formie tradycyjnej i za pomocą internetu. Akcja spotkała się z żywym zainteresowaniem uczniów a forma realizacji przybierała czasami kształt nietypowej lekcji historii i patriotyzmu. Trudno oszacować ile w efekcie adresaci odbiorą kartek z naszej szkoły ale ich ilość będzie zapewne pokaźna. Dzisiejsze wypisywanie kartek miało specjalną oprawę. Akcję w ramach przedmiotu historia prowadziły p. Grażyna Ciesielska i Edyta Leśniowska oraz p. Wojciech Paczkowski. Życzymy Wam, nasi bohaterowie, wielu lat w szczęściu i zdrowiu.

Wojciech Paczkowski
 Autor: Anna Radkiewicz

WYŚLIJ KARTKĘ DO POWSTAŃCA

Licznik odwiedzin
2 0 6 7 1 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.