Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

79 ROCZNICA PAŃSTWA PODZIEMNEGO

Dodano dnia: 27.09.2018

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 8 d pod opieką p. Wojciecha Paczkowskiego, reprezentowali naszą szkołę podczas obchodów 79 rocznicy Polskiego Państwa Podziemnego. Uroczystości te, jak co roku, zgromadziły przedstawicieli wojska, władz miasta, środowisk kombatanckich i elbląskich szkół. Celem było oddanie czci i pamięci tym wszystkim, którzy w czasie wojny tworzyli struktury i walczyli w szeregach Polskiego Państwa Podziemnego.  Dla naszej młodzieży była to wspaniała, żywa lekcja patriotyzmu i historii.


 Autor: Anna Radkiewicz

79 ROCZNICA PAŃSTWA PODZIEMNEGO

Licznik odwiedzin
2 1 3 9 6 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.