Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH - O ZDROWYM ODŻYWIANIU W ŚWIETLICY

Dodano dnia: 18.10.2018

W świetlicy szkolnej trwa cykl zajęć  poświęconych zdrowemu odżywianiu. Uczniowie dowiedzieli się już w jaki sposób prawidłowo komponować własną dietę, poznali piramidę zdrowego żywienia i aktywności fizycznej, rozwiązywali zagadki, rebusy i krzyżówki związane z tym tematem. Analizowaliśmy również składy różnych produktów. Zaprzyjaźniliśmy się też z „Ekipą Chrumasa”, która w zabawny sposób uczyła nas dlaczego warto jeść owoce i warzywa. Na zakończenie posadziliśmy szpinak, rzodkiewkę i szczypiorek  i czekaliśmy aż nasz „mały ogródek” urośnie. Teraz o niego dbamy i czekamy na moment, gdy będzie można spróbować tego, co uda nam się wyhodować.

Katarzyna Zadroga-Mikulska
 Autor: Anna Radkiewicz

W ZDROWYM CIELE, ZDROWY DUCH

Licznik odwiedzin
1 6 4 1 0 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.