Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ZAJĘCIA MUZYCZNE W ŚWIETLICY

Dodano dnia: 22.10.2018

W świetlicy szkolnej rozwijamy różne talenty. Odbywają się tu także zajęcia muzyczne, podczas których uczymy się grać m.in. na keyboardzie. Muzyka rozwija pamięć, koncentrację, słuch, ale przede wszystkim naszą wyobraźnię. 
Uczniowie potrafią już zagrać „Wlazł kotek na płotek” oraz „Twinkle, twinkle little star”, a to dopiero początek naszej przygody z tym instrumentem. Podczas zajęć powstają również kompozycje dowolne, które pozwalają uczniom wyrazić ich emocje i przeżycia. Przede wszystkim jednak świetnie się bawimy!

Katarzyna Zadroga-MikulskaAutor: Anna Radkiewicz

ZAJĘCIA MUZYCZNE W ŚWIETLICY

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 5 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.