Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY  - WARSZTATY W ZESPOLE SZKÓŁ TECHNICZNYCH

Dodano dnia: 22.10.2018

„Bądź architektem swojego szczęścia” – tak brzmi hasło przewodnie Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. OTK to coroczne działanie mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego – wspierania edukacji, zawodu, pracy i kariery. Adresatami i docelowymi odbiorcami są wszyscy potrzebujący wsparcia w planowaniu dalszej ścieżki edukacyjno – zawodowej.
W ramach OTK nasi uczniowie uczestniczyli w warsztatach chemiczno – laboratoryjnych pt.: „Sam zbadam to co zjadam”. Uczniowie klasy 8a odwiedzili Zespół Szkół Technicznych w Elblągu i pod okiem starszych kolegów z klasy o profilu Technik analityk z innowacją medyczno – farmaceutyczną przeprowadzali doświadczenia chemiczne w laboratorium szkolnym. Nasi ósmoklasiści mogli przekonać się jak wyglądają zajęcia w laboratorium, z czym wiąże się nauka w klasie o profilu Technik analityk, a także jak dokładnym, ostrożnym i cierpliwym trzeba być podczas przeprowadzania doświadczeń chemicznych. Na koniec dziewczęta z 8a uczestniczące w warsztatach otrzymały prezenty – własnej roboty kosmetyki do twarzy.
Serdecznie dziękujemy za ciekawe spotkanie!

Jolanta JędrzejewskaAutor: Anna Radkiewicz

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY - WARSZTATY W ZST

Licznik odwiedzin
2 0 0 3 9 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.