Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

FESTYN RODZINNY W NADBRZEŻU

Dodano dnia: 07.11.2018

Korzystając z pięknej pogody uczniowie klas IIc, Ve, VIb, VIa razem z rodzicami oraz seniorami ze Stowarzyszenia Przyjazny Krąg uczestniczyli w sobotę w festynie rodzinnym w Nadbrzeżu. Wzięliśmy udział w rozgrywkach piłkarskich, wyścigach, skokach w workach i przeciąganiu liny. W radosnej atmosferze drużyny dorosłych i dzieci konkurowały ze sobą. Przy ognisku słuchaliśmy opowieści seniorów o dawnym Elblągu i jego okolicach oraz piekliśmy kiełbaski.To był niezapomniany, pełen wrażeń  dzień.

Katarzyna Janiszewska-MizerskaAutor: Anna Radkiewicz

FESTYN RODZINNY W NADBRZEŻU

Licznik odwiedzin
1 4 9 7 4 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.