Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA EDUKACYJNA DO OLSZTYNA

Dodano dnia: 08.11.2018

W poniedziałek 5 listopada uczniowie klas szóstych byli na wycieczce edukacyjnej w Olsztynie.  W czasie seansu w Planetarium odbyli podróż po planetach układu słonecznego. Szczególnie podobał się wszystkim deszcz meteorytów i spadające gwiazdy. Następnie udali się na lekcję optyki, gdzie mogli zobaczyć, jak wygląda załamanie i rozszczepienie światła. 
Atrakcją był również spacer po olsztyńskiej starówce. Tu pani Małgorzata Światkowska opowiedziała o historii miasta, a przy pomniku Mikołaja Kopernika o jego związku z Olsztynem. Była to okazja zarówno do zobaczenia ciekawych zjawisk otaczającego nas świata, jak również przybliżenia miejsc naszej Ojczyzny.Autor: Anna Radkiewicz

WYCIECZKA EDUKACYJNA DO OLSZTYNA

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 6 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.