Wyszukaj na stronie  
Jeste¶ tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA KLAS 5A I 5B

Dodano dnia: 12.11.2018

9 listopada 2018 r. klasy 5a i 5b wybrały się na wycieczkę. Najpierw odwiedzili¶my Wilczy Szaniec w Gierłoży, czyli kwaterę Adolfa Hitlera. Dowiedzieli¶my się m.in., że spędził tam aż 830 dni oraz poznali¶my oryginalne imiona mieszkaj±cych tam kotów. Pani przewodnik w interesuj±cy sposób opowiedziała nam o bunkrach i barakach, zamachach na niemieckiego przywódcę i o tym jak spędzał czas.
O godzinie 11.11, żeby uczcić 100 rocznicę odzyskania niepodległo¶ci, za¶piewali¶my hymn polski.
Następnie mieli¶my chwilkę odpoczynku, któr± przeznaczyli¶my na degustację przepysznej pizzy w Kętrzynie. 
Kolejnym punktem naszej wycieczki była wizyta w Fabryce Bombek. Mieli¶my  okazję poznać tajniki produkcji, zobaczyć interesuj±ce wystawy oraz odnaleĽć ¶pi±cego jeszcze ¦w. Mikołaja. Potem wszyscy robili¶my swoje bombki. Wyszło nam całkiem nieĽle i ¶wietnie się przy tym bawili¶my.
To była udana wycieczka.
 Autor: Anna Radkiewicz

WYCIECZKA KLAS 5A I 5B

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 6 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbl±g

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie s± prawnie strzeżone i bez zgody nie mog± być wykorzystywane.