Jeste¶ tutaj już od sekund

WYCIECZKA KLAS 5A I 5B

Dodano dnia: 12.11.2018

9 listopada 2018 r. klasy 5a i 5b wybrały się na wycieczkę. Najpierw odwiedzili¶my Wilczy Szaniec w Gierłoży, czyli kwaterę Adolfa Hitlera. Dowiedzieli¶my się m.in., że spędził tam aż 830 dni oraz poznali¶my oryginalne imiona mieszkaj±cych tam kotów. Pani przewodnik w interesuj±cy sposób opowiedziała nam o bunkrach i barakach, zamachach na niemieckiego przywódcę i o tym jak spędzał czas.
O godzinie 11.11, żeby uczcić 100 rocznicę odzyskania niepodległo¶ci, za¶piewali¶my hymn polski.
Następnie mieli¶my chwilkę odpoczynku, któr± przeznaczyli¶my na degustację przepysznej pizzy w Kętrzynie.
Kolejnym punktem naszej wycieczki była wizyta w Fabryce Bombek. Mieli¶my  okazję poznać tajniki produkcji, zobaczyć interesuj±ce wystawy oraz odnaleĽć ¶pi±cego jeszcze ¦w. Mikołaja. Potem wszyscy robili¶my swoje bombki. Wyszło nam całkiem nieĽle i ¶wietnie się przy tym bawili¶my.
To była udana wycieczka.

WYCIECZKA KLAS 5A I 5B