GOŚCIE W KLASIE 1B

Dodano dnia: 13.11.2018

W czwartek 8 listopada klasa I b powitała w swoim gabinecie gości z Przedszkola Nr 23. Młodsi koledzy i koleżanki z przedszkola przygotowując  się do roli uczniów odwiedzili naszą szkołę by poznać bliżej zwyczaje w niej panujące i pierwszoklasistów, bo przecież niedługo będą ich szkolnymi kolegami. Pierwszaki na powitanie zaśpiewały piosenkę i zaprosiły przedszkolaków do swoich ławek by móc się bliżej poznać wspólnie pracując. Dzieci z pomocą starszych kolegów i koleżanek z I b wykonały wielki kotylion z wyciętych z papieru dłoni ze swoimi imionami. Grupy wymieniły się kotylionami. Była też zabawa i poczęstunek. Pierwszaki w roli gospodarzy spisali się na medal, a mali goście czuli się pod ich opieką  bezpiecznie i dobrze się bawili.

A. Badaj

GOŚCIE W KLASIE 1B