Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

GOŚCIE W KLASIE 1B

Dodano dnia: 13.11.2018

W czwartek 8 listopada klasa I b powitała w swoim gabinecie gości z Przedszkola Nr 23. Młodsi koledzy i koleżanki z przedszkola przygotowując  się do roli uczniów odwiedzili naszą szkołę by poznać bliżej zwyczaje w niej panujące i pierwszoklasistów, bo przecież niedługo będą ich szkolnymi kolegami. Pierwszaki na powitanie zaśpiewały piosenkę i zaprosiły przedszkolaków do swoich ławek by móc się bliżej poznać wspólnie pracując. Dzieci z pomocą starszych kolegów i koleżanek z I b wykonały wielki kotylion z wyciętych z papieru dłoni ze swoimi imionami. Grupy wymieniły się kotylionami. Była też zabawa i poczęstunek. Pierwszaki w roli gospodarzy spisali się na medal, a mali goście czuli się pod ich opieką  bezpiecznie i dobrze się bawili.

A. BadajAutor: Anna Radkiewicz

GOŚCIE W KLASIE 1B

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 5 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.