Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

NASZA  WOLNA  OJCZYZNA

Dodano dnia: 15.11.2018

11 listopada to Święto Niepodległości upamiętniające odrodzenie państwa polskiego. Przypadająca w  tym roku 100 rocznica odzyskania niepodległości była świetną okazją do tego, żeby sprawdzić swoje wiadomości na temat historii naszego kraju.
13 XI 2018 roku dzieci ze świetlicy dziennej i popołudniowej wzięły udział w turnieju wiedzy „NASZA WOLNA OJCZYZNA”. Przygotowania rozpoczęliśmy dużo wcześniej – gromadziliśmy informacje i zdjęcia dotyczące ważnych wydarzeń historycznych, poznawaliśmy sylwetki bohaterów narodowych. W trakcie turnieju wspólnie rozwiązaliśmy świąteczną krzyżówkę, próbowaliśmy odpowiedzieć - Czym dla nas jest NIEPODLEGŁOŚĆ? Pytania dotyczyły zarówno historii jak i współczesności, dzieci wspaniale poradziły sobie odpowiadając na większość z nich. Turniej przebiegał w miłej atmosferze, przyniósł wszystkim wiele satysfakcji i zadowolenia. Wszystkie dzieci  otrzymały  pamiątkowe dyplomy i słodycze. 

Wanda Paul, Katarzyna Zadroga –Mikulska, Irmina MączkowskaAutor: Anna Radkiewicz

NASZA  WOLNA  OJCZYZNA

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 4 7
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.