ANDRZEJKI NA ŚWIETLICY

Dodano dnia: 02.12.2018

Dnia 30. 11.18 r w dzień imienin wszystkich Andrzejów, dzieci ze świetlicy uczestniczyły w zabawie z tej okazji. Jak karze polska tradycja jest to dzień wróżenia sobie przyszłości, dzień zabawy i radości. W świetlicy także obchodziliśmy ten dzień w szczególny sposób. Dzieci miały okazję potańczyć podczas  konkursów tanecznych, ale także powróżyć sobie w przygotowanych stanowiskach takich jak: koło fortuny, koło podróży, przepowiednie wirującej butelki. Można było poznać imię przyszłej sympatii, dowiedzieć się, co mówią o przyszłości karty czy zodiakalne znaki. Oczywiście dzieci wiedzą,  że wszystkie wróżby traktujemy z przymrużeniem oka, jednak Andrzejki mają niezaprzeczalnie magiczny klimat.

Małgorzata Iwaniszyn
Irmina Mączkowska