Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ANDRZEJKI NA ŚWIETLICY

Dodano dnia: 02.12.2018

Dnia 30. 11.18 r w dzień imienin wszystkich Andrzejów, dzieci ze świetlicy uczestniczyły w zabawie z tej okazji. Jak karze polska tradycja jest to dzień wróżenia sobie przyszłości, dzień zabawy i radości. W świetlicy także obchodziliśmy ten dzień w szczególny sposób. Dzieci miały okazję potańczyć podczas  konkursów tanecznych, ale także powróżyć sobie w przygotowanych stanowiskach takich jak: koło fortuny, koło podróży, przepowiednie wirującej butelki. Można było poznać imię przyszłej sympatii, dowiedzieć się, co mówią o przyszłości karty czy zodiakalne znaki. Oczywiście dzieci wiedzą,  że wszystkie wróżby traktujemy z przymrużeniem oka, jednak Andrzejki mają niezaprzeczalnie magiczny klimat.

Małgorzata Iwaniszyn
Irmina MączkowskaAutor: Anna Radkiewicz

ANDRZEJKI NA ŚWIETLICY

Licznik odwiedzin
2 0 7 6 0 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.