ŚWIETLICOWE  ANDRZEJKI

Dodano dnia: 02.12.2018

Dnia 30 listopada 2018 r. dzieci ze świetlicy popołudniowej obchodziły andrzejki. Wieczór rozpoczęliśmy od przypomnienia tradycji związanych z tym świętem. Wróżyliśmy sobie na różne sposoby. Czytając horoskop dowiedzieliśmy się jakie są nasze mocne strony, a także nad jakimi cechami charakteru musimy jeszcze popracować. Z kolei „ Wróżba z serca” podała nam imię przyszłej sympatii. Dzięki przepowiedni „Wirującej butelki” dowiedzieliśmy się, co czeka nas w niedalekiej przyszłości, a dzięki „Losowaniu kolorów” poznaliśmy przestrogi na przyszłość. Była również tradycyjna wróżba z butów oraz wiele innych, mniej znanych zabaw. Wieczór upłynął w miłej, trochę tajemniczej atmosferze. Świetlicowe andrzejki były udane oraz sprawiły dzieciom wiele radości.

Wanda Paul

ŚWIETLICOWE  ANDRZEJKI