Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS RECYTATORSKI

Dodano dnia: 03.12.2018

30 listopada 2018 roku w ramach obchodów 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w Szkole Podstawowej nr 11 odbył się międzyświetlicowy konkurs recytatorski poezji patriotycznej pod hasłem „Polska – moja Ojczyzna”, w którym udział wzięli uczniowie z klas I-III. Celem konkursu było kształtowanie postaw patriotycznych, popularyzowanie wartości narodowej kultury, upowszechnienie kultury języka wśród młodych uczniów, rozwijanie aktywności twórczej oraz uzdolnień dzieci. W konkursie wzięło udział 23 uczniów. Komisja oceniała przede wszystkim dobór repertuaru, jego pamięciowe opanowanie, intonację głosu, tempo mówienia, interpretację utworu oraz emocjonalne zaangażowanie. Uczennica naszej szkoły Marta Groszewska z klasy III a, recytując tekst Danuty Gellner pt. „Ojczyzna” zdobyła wyróżnienie. Serdecznie gratulujemy!

Katarzyna Zadroga-MikulskaAutor: Anna Radkiewicz

MIĘDZYŚWIETLICOWY KONKURS RECYTATORSKI

Licznik odwiedzin
1 5 9 0 6 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.