Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

SPEAK AND SPELL

Dodano dnia: 04.12.2018

29 listopada uczniowie klas VI, VII i VIII mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności w literowaniu po angielsku. W szkolnym konkursie literowania „Speak and Spell” wzięło udział 12 osób. Każdy uczestnik losował zestaw składający się z 25 słów i miał 1,5 minuty na przeliterowanie z pamięci usłyszanych słów. 

W kategorii klas szóstych najlepszymi okazali się: Bartosz Różański z klasy 6c (I miejsce), Nikolina Sosna z klasy 6c (II miejsce) oraz Mikołaj Rajkiewicz z klasy 6d (III miejsce).

W kategorii klas siódmych zwycięzcami zostali: Piotr Grzesiuk z klasy 7d (I miejsce), Sebastian Kostek z klasy 7c (II miejsce) oraz Konrad Żyhałko z klasy 7d (III miejsce).

Wśród ósmoklasistów najlepiej wypadli: Michał Migoń z klasy 8a (I miejsce), Patrycja Golder z klasy 8b (II miejsce) i Aleksandra Niewczas z klasy 8d (III miejsce).

Wśród zwycięzców wyłoniono trzech mistrzów literowania, którzy będą reprezentować naszą szkołę w międzyszkolnym konkursie literowania „Spelling Piekarczyk”. Są to: Michał Migoń z klasy 8a (I miejsce), na drugim miejscu uplasowali się ex aequo Piotr Grzesiuk z klasy 7d i Bartosz Różański z klasy 6c.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom. Jesteście najlepsi!!!

Zespół nauczycieli języka angielskiegoAutor: Anna Radkiewicz

SPEAK AND SPELL

Licznik odwiedzin
1 5 9 0 6 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.