Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYSTAWA DEKORACJI ŚWIĄTECZNYCH

Dodano dnia: 14.12.2018

Dnia 13 grudnia w naszej szkole odbyła się wystawa dekoracji świątecznych wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Dzieci, zaczynając od klas najmłodszych, aż do tych najstarszych z wielkim zaangażowaniem wykonywały na lekcji religii ozdoby świąteczne, np. reniferki, choinki, bombki, świeczniki, ozdoby z masy solnej, wieńce oraz szopki. Po wystawie odbyła się wyprzedaż dekoracji. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy się w nią włączyli, ponieważ dzięki Wam udało nam się już uzbierać ponad 1400 zł!!! a wyprzedaż ciągle trwa :) Dzięki Wam wszystkim możemy w tym radosnym okresie Świąt Bożego Narodzenia wesprzeć i rozweselić dzieci potrzebujące z naszej szkoły! Dziękujemy :)

Ewa Chrostowska, Iwona Wiertel, Alicja KowalskaAutor: Anna Radkiewicz

WYSTAWA DEKORACJI ŚWIĄTECZNYCH

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 5 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.