WYSTAWA DEKORACJI ŚWIĄTECZNYCH

Dodano dnia: 14.12.2018

Dnia 13 grudnia w naszej szkole odbyła się wystawa dekoracji świątecznych wykonanych przez uczniów naszej szkoły. Dzieci, zaczynając od klas najmłodszych, aż do tych najstarszych z wielkim zaangażowaniem wykonywały na lekcji religii ozdoby świąteczne, np. reniferki, choinki, bombki, świeczniki, ozdoby z masy solnej, wieńce oraz szopki. Po wystawie odbyła się wyprzedaż dekoracji. Bardzo dziękujemy tym wszystkim, którzy się w nią włączyli, ponieważ dzięki Wam udało nam się już uzbierać ponad 1400 zł!!! a wyprzedaż ciągle trwa :) Dzięki Wam wszystkim możemy w tym radosnym okresie Świąt Bożego Narodzenia wesprzeć i rozweselić dzieci potrzebujące z naszej szkoły! Dziękujemy :)

Ewa Chrostowska, Iwona Wiertel, Alicja Kowalska

WYSTAWA DEKORACJI ŚWIĄTECZNYCH