Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

REALIZACJA PROGRAMU - WYCHOWANIE DO WARTOŚCI

Dodano dnia: 13.02.2014

 Od kwietnia do czerwca 2013 roku na świetlicy popołudniowej realizowany był program socjoterapeutyczny "Wychowanie do wartości". Uczestnikami projektu były dzieci objęte opieką świetlicy, ich rodzice oraz nauczyciele świetlicy. 13 lutego  2014 roku odbyło się spotkanie z rodzicami posumowujące realizację projektu. W czasie zebrania kierownik świetlicy pani Irena Sokołowska przypomniała jaką funkcję pełni świetlica popołudniowa. Następnie omówiła cele, formy i różnorodne działania podejmowane w ramach realizacji projektu. Atrakcją była prezentacja zdjęć ilustrujących działania uczestników programu. Rodzice mieli także okazję obejrzeć Jasełka, które dzieci przygotowały na Wigilię. Kolejną niespodziankę rodzicom sprawiły dzieci, które dzień wcześniej wykonały kartki walentynkowe z okazji Dnia Zakochanych. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało płytę z prezentacją zdjęć z realizacji projektu.Autor: Izabela Pawełczak

REALIZACJA PROGRAMU "WYCHOWANIE DO WARTOŚCI"

Licznik odwiedzin
1 7 1 4 2 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.