REALIZACJA PROGRAMU - WYCHOWANIE DO WARTOŚCI

Dodano dnia: 13.02.2014

Od kwietnia do czerwca 2013 roku na świetlicy popołudniowej realizowany był program socjoterapeutyczny "Wychowanie do wartości". Uczestnikami projektu były dzieci objęte opieką świetlicy, ich rodzice oraz nauczyciele świetlicy. 13 lutego  2014 roku odbyło się spotkanie z rodzicami posumowujące realizację projektu. W czasie zebrania kierownik świetlicy pani Irena Sokołowska przypomniała jaką funkcję pełni świetlica popołudniowa. Następnie omówiła cele, formy i różnorodne działania podejmowane w ramach realizacji projektu. Atrakcją była prezentacja zdjęć ilustrujących działania uczestników programu. Rodzice mieli także okazję obejrzeć Jasełka, które dzieci przygotowały na Wigilię. Kolejną niespodziankę rodzicom sprawiły dzieci, które dzień wcześniej wykonały kartki walentynkowe z okazji Dnia Zakochanych. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało płytę z prezentacją zdjęć z realizacji projektu.

REALIZACJA PROGRAMU "WYCHOWANIE DO WARTOŚCI"