Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

HEJ KOLĘDA, KOLĘDA...

Dodano dnia: 22.12.2018

Tradycją już w naszej szkole jest Wielkie Kolędowanie. W piątek 21 grudnia uczniowie wraz z nauczycielami spotkali się by wspólnie pokolędować. Przy pięknej zimowej dekoracji uczniowie klasy VI a i VII c wraz z panią Ewą przedstawili najważniejsze tradycje związane ze świętami Bożego Narodzenia. Plansze z tradycjami przygotowali własnoręcznie uczniowie klasy VI b. Wspólnie, z radością w głosie zaśpiewaliśmy pięknie kolędy i pastorałki. Spotkanie uprzyjemnił występ uczniów z klasy IV a, którzy zaśpiewali piosenki świąteczne w języku polskim i angielskim oraz złożyli wszystkim życzenia świąteczne i noworoczne. Czwartoklasistów przygotowały panie Anna Górka i Izabela Wiącek.

Życzymy wszystkim wesołych świąt i wszystkiego, co szczęściem się zowie w nowym 2019 roku.


Prowadzenie spotkania
Danuta Włodarczyk i Ewa Chrostowska
Dekoracje
Ilona Król i Elżbieta Paczkowska
Nagłośnienie
Sławomir Rutkiewicz Autor: Anna Radkiewicz

HEJ KOLĘDA, KOLĘDA...

Licznik odwiedzin
1 5 9 0 6 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.