Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

UPOMINKI DLA NASZYCH SENIORÓW

Dodano dnia: 27.01.2019

Jak co roku w styczniu obchodzony jest Dzień Babci i Dzień Dziadka. Z tej podwójnej okazji dzieci ze świetlicy popołudniowej przygotowują upominki dla swoich najbliższych. W tym roku 18 stycznia odwiedziła nas plastyk pani Anna Dukszta, która zaproponowała wykonanie kolorowych breloczków. Praca była nietypowa, ponieważ tworzyliśmy je przy pomocy folii termokurczliwej. Najpierw wybraliśmy szablon breloczka, który został przeniesiony na folię, pokolorowany i wycięty. Następnie, z ogromnym zdziwieniem obserwowaliśmy, jak pod wpływem temperatury zmienia się objętość folii z wybranym wzorem. Praca dała dzieciom wiele pozytywnych emocji, a jej efektem były kolorowe, atrakcyjne breloczki, które na pewno spodobają się seniorom. 

Irena Sokołowska, Wanda Paul    Autor: Anna Radkiewicz

UPOMINKI DLA NASZYCH SENIORÓW

Licznik odwiedzin
1 6 1 1 1 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.