Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Dodano dnia: 10.02.2019

Z okazji Międzynarodowego Dnia Bezpiecznego Internetu uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w lekcjach poświęconych szeroko rozumianemu bezpieczeństwu w sieci. Na zajeciach informatyki oraz zajęciach z wychowawcami dzieci oglądały filmiki i wykonywały zadania z serii "3, 2, 1 - Internet" traktujące o cyberprzemocy, zagrożeniach płynących z niewłaściwego korzystania z Internetu oraz jak sobie z nimi radzić i do kogo zwrócić się po pomoc. Dzieci poszerzyły swoją wiedzę na temat netykiety - czyli zasad obowiązyjących na forach internetowych, co to jest hejt i trolling a także o prawach autorskich i ich przestrzeganiu. Podsumowaniem akcji było wykonanie prezentacji, plakatów oraz lapbooków poruszających tematykę bezpiecznego korzystania z sieci.Autor: Anna Radkiewicz

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU

Licznik odwiedzin
1 5 9 0 6 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.