Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYŚCIGI RZĘDÓW - ZACZAROWANA BRUKSELKA

Dodano dnia: 14.02.2019

W środę 13.02.2019r. odbyły się wyścigi rzędów kl. I-III pod tytułem "Zaczarowana Brukselka". Integracja uczniów między klasami polegała na tworzeniu rodzinek warzyw z uczniów różnych klas. Organizatorzy przygotowali konkurencje, które przysporzyły wiele radości. Dzieci nie tylko mogły uwolnić emocje na sportowo, ale również rozwiązać krzyżówkę, skandować okrzyki i wymyślone hasła specjalnie na tę okazję. Zabawa była przednia. Wszyscy zostali nagrodzeni zdrową przekąską i pamiątkowymi dyplomami.Autor: Anna Radkiewicz

WYŚCIGI RZĘDÓW - ZACZAROWANA BRUKSELKA

Licznik odwiedzin
2 1 4 1 0 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.