Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO

Dodano dnia: 14.02.2019

14 lutego 2019r. r. w naszej szkole świętowaliśmy DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO. Jest to dzień, w którym przekazujemy życzenia osobom, które darzymy sympatią. Organizatorem imprezy był Samorząd Uczniowski. Już od rana panował u nas specyficzny nastrój, można było zaobserwować zwiększoną ilość czerwonych serduszek oraz uroczystą dekorację. Samorząd Uczniowski zorganizował w tym dniu specjalną Pocztę Walentynkową, aby można było przekazać walentynkowe serdeczności najbliższym. Szkolni listonosze nie narzekali na brak pracy, było bowiem wielu chętnych, którzy korzystali z tej inicjatywy. Nie zabrakło wyrazów sympatii pod adresem Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i wychowawców. 
Poczta Walentynkowa przyniosła społeczności szkolnej wiele uśmiechu na twarzy i radości.

Samorząd UczniowskiAutor: Anna Radkiewicz

DZIEŃ ŚWIĘTEGO WALENTEGO

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 6 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.