Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

DZIEŃ OTWARTY W SP1

Dodano dnia: 19.02.2019

Dnia 15 lutego 2019 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Elblągu odbył się Dzień Otwarty. Przybyłych tego dnia gości powitano uroczyście w sali gimnastycznej, tu przedstawiono dyrekcję, a także wychowawców obecnych klas III. Program obfitował w wiele atrakcji, w których uczestniczyły czynnie dzieci. Podczas zwiedzania szkoły dzieci wzięły udział w eksperymentach w gabinecie przyrodniczym. Bardzo ciekawe były zabawy językiem angielskim z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, nauka gry w szachy, zabawa w kodowanie,  gra na instrumentach muzycznych. Przyszłoroczni uczniowie obejrzeli gabinety lekcyjne, salę komputerową, logopedyczną  oraz  gabinety językowe.  Na zakończenie  w sali gimnastycznej goście mieli okazję zobaczyć pokaz gry w szachy na dużej szachownicy, poznając najważniejsze figury szachowe.  

Mamy nadzieję, że 1 września spotkamy się w murach naszej szkoły.

 Zapraszamy!!!
 Autor: Anna Radkiewicz

DZIEŃ OTWARTY 2019

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 7 3
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.