Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

ELBLĄG MOJE MIASTO

Dodano dnia: 24.02.2014

24 lutego klasy młodsze w ramach realizacji tematyki dotyczącej edukacji regionalnej wzięły udział w różnych konkursach. Klasy pierwsze przygotowały kolorowe, piękne plakaty na konkurs plastyczny pt.,, Elbląg – moje miasto”. Pierwsze miejsce zajęły klasy Ic i Id, drugie miejsce przypadło klasom Ia i Ib. Klasy drugie przygotowały prezentacje naszego miasta. Były to przedstawienia i inscenizacje elbląskich legend, pokazy multimedialne czyli wirtualny spacer po Elblągu oraz montaże słowno – muzyczne o naszym mieście. Klasy trzecie musiały wykazać się wiedzą na temat historii naszego miasta oraz znajomością elbląskich legend podczas konkursu zorganizowanego przez szkolną bibliotekę. Autor: Izabela Pawełczak

ELBLĄG MOJE MIASTO

Licznik odwiedzin
1 6 8 6 6 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.