MIŁOŚĆ W POEZJI

Dodano dnia: 28.02.2019

W ramach obchodów Dnia Języka Ojczystego w środę 27 lutego spotkali się wszyscy ci, którzy kochają poezję. Przyszli uczniowie naszej szkoły, a także kilkoro rodziców.  Wieczorek pod hasłem "Miłość w poezji" rozpoczęliśmy od wysłuchania piosenki w wykonaniu Marka Grechuty "Niepewność". Następnie pani Dorota i pani Ania wprowadziły w nastrój czytając fragment "Romea i Julii". Potem głos zabrali uczniowie, którzy czytali przygotowane wiersze o miłości, między innymi: Szymborskiej, Gałczyńskiego, Mickiewicza. Na zakończenie wszyscy wspólnie wykonali plakat o uczuciach. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że był to pieknie spędzony czas. Dziękujemy uczniom, którzy przygotowali się do czytania wierszy i rodzicom, którzy zechcieli przyjśc wraz z nami wsłuchać się w słowa wierszy.

MIŁOŚĆ W POEZJI

IOD: iod@ecuw.elblag.pl