Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

MIŁOŚĆ W POEZJI

Dodano dnia: 28.02.2019

W ramach obchodów Dnia Języka Ojczystego w środę 27 lutego spotkali się wszyscy ci, którzy kochają poezję. Przyszli uczniowie naszej szkoły, a także kilkoro rodziców.  Wieczorek pod hasłem "Miłość w poezji" rozpoczęliśmy od wysłuchania piosenki w wykonaniu Marka Grechuty "Niepewność". Następnie pani Dorota i pani Ania wprowadziły w nastrój czytając fragment "Romea i Julii". Potem głos zabrali uczniowie, którzy czytali przygotowane wiersze o miłości, między innymi: Szymborskiej, Gałczyńskiego, Mickiewicza. Na zakończenie wszyscy wspólnie wykonali plakat o uczuciach. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że był to pieknie spędzony czas. Dziękujemy uczniom, którzy przygotowali się do czytania wierszy i rodzicom, którzy zechcieli przyjśc wraz z nami wsłuchać się w słowa wierszy.Autor: Anna Radkiewicz

MIŁOŚĆ W POEZJI

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 4 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.