Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

OPOWIEM CI BAJKĘ

Dodano dnia: 01.03.2019

28 lutego uczniowie klasy Vb, V e, VI c i VI d spotkali się z opowiadaczem, podróżnikiem, kustoszem i założycielem MuBaBaO – Muzeum Bajki Baśni i Opowieści, panem Michałem Malinowskim. Pan Michał jest pisarzem i autorem nowatorskich metod opowiadania. Jako członek Rady do spraw Niematerialnego Dziedzictwa Kulturowego próbuje ocalić słowa od zapomnienia. W poszukiwaniu inspiracji i nowych metod pracy ze słowem przemierza świat. Dzisiaj zagościł w progach naszej szkoły. Podczas spotkania opowiedział uczniom o swojej pasji  i muzeum, które sam założy. Wspólnie z uczniami opowiadał i tworzył bajki i opowieści. Następnie uczniowie z klocków przywiezionych przez pana Michała budowali różne obiekty i tworzyli własne opowieści. Powstały naprawdę ciekawe, czasem wesołe, a czasem przerażające opowiadania i bajki. Uczniowie z wielkim zaciekawieniem i w skupieniu słuchali opowieści pana Michała, a tworzenie własnych przyniosło im wiele radości i satysfakcji.Autor: Anna Radkiewicz

OPOWIEM CI BAJKĘ

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 6 4
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.