Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Dodano dnia: 01.03.2019

1.03.2019 w naszej szkole uczciliśmy Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Pan Wojciech Paczkowski, nauczyciel historii, w klasach VII-VIII prowadził lekcję poświęconą w/w tematyce. Zorganizowaliśmy sesję zdjęciową pt. "Nowe twarze "Inki”" oraz projekcję filmu fabularnego "Inka”. Były to kolejne działania mające na celu wzmocnienie postaw patriotycznych naszych uczniów i pogłębienie ich wiedzy historycznej. Zachęcaliśmy również do udziału w elbląskich imprezach towarzyszącym obchodom tej rocznicy. Autor: Anna Radkiewicz

NARODOWY DZIEŃ PAMIĘCI ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

Licznik odwiedzin
2 0 1 2 7 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.