Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WIZERUNEK W SIECI

Dodano dnia: 15.03.2019

Zawsze warto o tym porozmawiać. Ważne jest, abym być świadomym, ile można upublicznić swojej prywatności w internecie. Takie zagadnienia zgłębiała klasa 7 b podczas zajęć prowadzonych przez pracownika Warmińsko - Mazurskiej Biblioteki Pedagogicznej w Elblągu, Panią Aleksandrę Olbryś, które miały miejsce w naszej szkole we wtorek, 12 marca. W czasie  pracy grupowej udało się ustalić zasady, co wolno, a czego nie wolno robić w związku z własnym wizerunkiem, jak dbać o swoje bezpieczeństwo, korzystając z różnych aplikacji internetowych. Tę lekcję na pewno zapamiętamy na długo!Autor: Anna Radkiewicz

WIZERUNEK W SIECI

Licznik odwiedzin
2 1 3 8 6 0
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.