OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA

Dodano dnia: 28.03.2019

28 marca 2019r. w hali sportowej przy Szkole Podstawowej nr 1 w Elblągu zorganizowano „Sportową Olimpiadę Przedszkolaka”. Udział w niej wzięły dzieci z Przedszkola nr 6, 17, 23 i  „Bajka”. Głównym celem imprezy było zaszczepienie wśród najmłodszych zamiłowania do rywalizacji sportowej w duchu idei olimpijskiej.
Olimpiadę rozpoczęto od uroczystego wniesienia znicza olimpijskiego. Następnie przedszkolaki złożyły przyrzeczenie sportowe obiecując zdrową rywalizację i dobrą zabawę. Konkurencje sportowe rozpoczęli dorośli przedstawiciele przedszkoli. Panie dzielnie walczyły ze sobą i było to dużą atrakcją dla dzieci. W kolejnych jedenastu konkurencjach zmagały się już przedszkolaki.
Sportową Olimpiadę Przedszkolaka wygrało:

•     Przedszkole,, Bajka’’ zajmując I miejsce

•    II miejsce – Przedszkole nr 6
•    III miejsce – Przedszkole nr 23
•    IV miejsce – Przedszkole nr 17

Cała impreza przebiegła w miłej atmosferze. Bez względu na wynik wszystkie grupy otrzymały słodkie nagrody i dyplomy, zwycięzcy nagrody rzeczowe.

OLIMPIADA PRZEDSZKOLAKA