Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

POCZYTAJ MI PRZYJACIELU

Dodano dnia: 16.12.2013

18 września dzieci ze świetlicy zainaugurowały w naszej szkole akcję "Poczytaj mi przyjacielu". Dziewczynki ze świetlicy popołudniowej Nikola Janiak i Oliwia Borowiak odczytały w klasie 0 kilka wesołych wierszyków. Zerówkowicze spotkali się z "Zagubionym ufoludkiem", "Smokiem Cmokiem". Brali udział w "Sprzątaniu świata", odgadywali "Kim jest pogoda w kratkę..", a na koniec wszyscy prezentowali swoje stroje podczas "Bajkowej rewii mody".  Zarówno starsze jak i młodsze dzieci bardzo dobrze się bawili.Autor: Izabela Pawełczak

POCZYTAJ MI PRZYJACIELU

Licznik odwiedzin
2 0 6 7 2 6
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.