Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

KONKURS PLASTYCZNY W ŚWIETLICY DZIENNEJ

Dodano dnia: 03.03.2014

Co roku w lutym w świetlicy organizowany jest konkurs plastyczny poświęcony naszemu miastu. W tym roku tematem prac były „Legendy elbląskie”, dzieci przez tydzień poznawały legendy związane z naszym miastem i okolicami. Z pośród wielu prac, nagrodzeni zostali I miejsce zajął Szymon Kadłubowski legenda „O Czarnoksiężniku Kilianie”, II miejsce zajęła Nikolina Sosna legenda „O Piekarczyku”, III miejsce przypadło dwóm uczestnikom Danielowi Piwowarczykowi legenda „O Piekarczyku” oraz Hubertowi Siedlaczkowi legenda „O męstwie elblążanek”, wyróżnienia otrzymali Kajetan Kwas, Grzegorz Konopka, Aleksandra Cyga, Wiktor Politański, Łukasz Osipiak. Za konkurs odpowiedzialna była Ilona Król. Wszystkim serdecznie dziękujemyAutor: Izabela Pawełczak

KONKURS PLASTYCZNY NA ŚWIETLICY DZIENNEJ

Licznik odwiedzin
1 8 1 4 4 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.