Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

NA SZKOLNEJ SCENIE

Dodano dnia: 01.04.2019

Uczniowie klasy IVa prezentowali scenki opracowane na pdst. omówionej na lekcji ballady „Pani Twardowska”. Na dwie godziny gabinet polonistyczny zmienił się w teatralną scenę, na której dzieci wykreowały niesamowite role: diabła, szlachcica i jego żony. Nie oszczędzono nawet nauczycielki ;-). Przez chwilę była okropną Twardowską, przed którą „[…] diabeł odtąd jak czmycha, tak czmycha […]”. Na uwagę zasługuje ogromne zaangażowanie dzieci, znakomite przygotowanie, kreatywne podejście do tematu, piękne kostiumy i samodzielnie wykonane rekwizyty.Autor: Anna Radkiewicz

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 5 8
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.