WIOSNA - RADOSNA

Dodano dnia: 05.04.2019

Dnia 3 kwietnia 2019 roku dzieci ze świetlicy popołudniowej wzięły udział w konkursie recytatorskim, którego mottem była „Wiosna – radosna”. Konkurs przebiegał w dwóch kategoriach wiekowych: dzieci młodsze (klasy I – IV) oraz starsze (klasy V – VIII).  Uczniowie recytowali wiersze znanych poetów takich jak J. Brzechwa czy M. Konopnicka starając się przekazać nastrój iście wiosenny. Wśród młodszych wychowanków najlepszym okazał się Jakub Heyda z klasy IV, drugie miejsce zajął Michał Zawada z klasy II, zaś III miejsce przypadło w udziale Michałowi Pawlakowi z klasy III. W klasach starszych najwyżej oceniony został Jakub Szymański z klasy VI, druga była Paulina Kalinowska z klasy VIII, a trzecia Laura Szymańska z klasy V. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody i słodkości.

Wanda Paul, Katarzyna  Zadroga - Mikulska

WIOSNA - RADOSNA