Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WIELKANOCNE KURY I KURCZAKI

Dodano dnia: 05.04.2019

W czwartek, 04 kwietnia dzieci z klasy 2c wykonały materiałowe, wielkanocne kury i kurczaki. Pani Basia i Pani Justyna przygotowały wcześniej półprodukty do wykonania maskotki kury i kurczaka. Zadaniem dzieci było przewlec troczki przez otwór w materiale oraz wypełnić go włókniną, tak by uformować kurę i kurczaka. Następnie dobierały kolorowe piórka i filcowe elementy składające się na całość maskotki. Klejem na gorąco Panie doklejały wybrane przez dzieci ozdoby. Efektowne kury i kurczaki dzieci z radością zabrały do domu.  

Lucyna StańczakAutor: Anna Radkiewicz

WIELKANOCNE KURY I KURCZAKI

Licznik odwiedzin
1 5 9 1 1 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Bip
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.