Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

NAJŁADNIEJSZA  OZDOBA WIELKANOCNA

Dodano dnia: 07.05.2019

Dnia 26 kwietnia 2019 roku rozstrzygnięty został konkurs na najładniejszą ozdobę wielkanocną. Organizatorem konkursu była świetlica Specjalnego Ośrodka Szkolno – Wychowawczego nr 1 w Elblągu. Dzieci ze świetlicy dziennej i popołudniowej przyłączyły się do konkursu wykonując przepiękne zajączki i kurki z filcu oraz inne ozdoby świąteczne. Mile zaskoczyła nas wiadomość o tym, iż wszystkie prace zostały wyróżnione. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Paulina Kalinowska z kl.VIIId, Laura Szymańska z kl.Ve, Kornelia Kranz z kl.Vc, Andrea Wasielewska i Michał Zawada z kl.IIc, Lena Kirol z kl.Ib. Wszyscy uczestnicy otrzymali atrakcyjne nagrody. Cieszy również fakt, iż środki uzyskane ze sprzedaży ozdób wesprą ideę wolontariatu misyjnego. 

Wanda Paul, Małgorzata StojekAutor: Anna Radkiewicz

Licznik odwiedzin
2 0 1 0 5 1
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.