OD JUNIORA DO SENIORA

Dodano dnia: 23.05.2019

Dnia 21 maja 2019 roku dzieci ze świetlicy popołudniowej zostały zaproszone do Pracowni Rękodzieła, gdzie uczestniczyły w międzypokoleniowych warsztatach krawieckich w ramach projektu "Od juniora do seniora". Organizatorem warsztatów było Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". W trakcie zajęć dzieci zapoznały się wyposażeniem i specyfiką pracy zakładu krawieckiego, następnie razem z seniorami szyły maskotki – przezabawne i kolorowe zajączki. Wspólne szycie okazało się świetną okazją do rozmów, wymiany spostrzeżeń i doświadczeń międzypokoleniowych. Dużo było przy tym humoru, żartu i śmiechu. Spotkanie z seniorami oraz wykonane maskotki na długo przypominać nam będą mile spędzony czas.

Wanda Paul, Małgorzata Stojek

OD JUNIORA DO SENIORA