Wyszukaj na stronie  
Jesteś tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

OD JUNIORA DO SENIORA

Dodano dnia: 23.05.2019

Dnia 21 maja 2019 roku dzieci ze świetlicy popołudniowej zostały zaproszone do Pracowni Rękodzieła, gdzie uczestniczyły w międzypokoleniowych warsztatach krawieckich w ramach projektu "Od juniora do seniora". Organizatorem warsztatów było Centrum Spotkań Europejskich "Światowid". W trakcie zajęć dzieci zapoznały się wyposażeniem i specyfiką pracy zakładu krawieckiego, następnie razem z seniorami szyły maskotki – przezabawne i kolorowe zajączki. Wspólne szycie okazało się świetną okazją do rozmów, wymiany spostrzeżeń i doświadczeń międzypokoleniowych. Dużo było przy tym humoru, żartu i śmiechu. Spotkanie z seniorami oraz wykonane maskotki na długo przypominać nam będą mile spędzony czas.

Wanda Paul, Małgorzata StojekAutor: Anna Radkiewicz

OD JUNIORA DO SENIORA

Licznik odwiedzin
2 0 0 3 7 5
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbląg

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: sp1@iod24.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie są prawnie strzeżone i bez zgody nie mogą być wykorzystywane.