Wyszukaj na stronie  
Jeste¶ tutaj już od sekund
Szkoła Podstawowa nr 1

WYCIECZKA DO MIASTA M. KOPERNIKA

Dodano dnia: 23.05.2019

Dnia 22 maja klasy 4b oraz 4d pojechały zwiedzić miasto słynnego astronoma Mikołaja Kopernika. Uczniowie z przewodnikiem zwiedzili w Toruniu Stare Miasto ze słynn± Krzyw± Wież± i dom Mikołaja Kopernika. Spacerowali¶my też Alej± Gmerków, czyli kupców toruńskich z przełomu XIV i XV wieku, jest to jedna z najstarszych ulic Torunia. Mieli¶my okazję uczestniczyć w ciekawym seansie o mikrokosmosie w planetarium. Odwiedzili¶my również Muzeum Piernika, gdzie uczestniczyli¶my w warsztatach, na których każdy własnoręcznie wykonał swój pami±tkowy pierniczek. Zmęczeni, ale zadowoleni wrócili¶my do domu. Ciekawe gdzie odbędzie się nasza następna wspólna wyprawa?

Urszula Bazylczyk,Grażyna CiesielskaAutor: Anna Radkiewicz

WYCIECZKA DO MIASTA M. KOPERNIKA

Licznik odwiedzin
2 0 1 7 5 2
KALENDARZ
KONTAKT
Szkoła Podstawowa nr 1
im. Adama Mickiewicza

ul. Daszyńskiego 1
82-300 Elbl±g

tel. 55 625 8460
fax. 55 625 8463
e-mail: sp1@info.elblag.pl
e-mail: sp1@elblag.eu

IOD: iod@ecuw.elblag.pl


Mam 6 lat

Bip
Erasmus
UE
Strona główna     |     O szkole     |     Galeria zdjęć     |     Kontakt
Copyright © 2013 Agencja Reklamowa GABO
Materiały zawarte na stronie s± prawnie strzeżone i bez zgody nie mog± być wykorzystywane.