Jeste¶ tutaj już od sekund

WYCIECZKA DO MIASTA M. KOPERNIKA

Dodano dnia: 23.05.2019

Dnia 22 maja klasy 4b oraz 4d pojechały zwiedzić miasto słynnego astronoma Mikołaja Kopernika. Uczniowie z przewodnikiem zwiedzili w Toruniu Stare Miasto ze słynn± Krzyw± Wież± i dom Mikołaja Kopernika. Spacerowali¶my też Alej± Gmerków, czyli kupców toruńskich z przełomu XIV i XV wieku, jest to jedna z najstarszych ulic Torunia. Mieli¶my okazję uczestniczyć w ciekawym seansie o mikrokosmosie w planetarium. Odwiedzili¶my również Muzeum Piernika, gdzie uczestniczyli¶my w warsztatach, na których każdy własnoręcznie wykonał swój pami±tkowy pierniczek. Zmęczeni, ale zadowoleni wrócili¶my do domu. Ciekawe gdzie odbędzie się nasza następna wspólna wyprawa?

Urszula Bazylczyk,Grażyna Ciesielska

WYCIECZKA DO MIASTA M. KOPERNIKA